Atvirų duomenų platforma

Susisteminti atviri duomenys apie įmones: nemokamai pateikiami reitingai, kredito limitai, įmonių vertės ir kiti rodikliai.

Ieškoti

Skaičiai apie Okredo

Duomenų šaltinių sk.
Veikiančių įmonių sk.
Pateikta finansinių ataskaitų 2023
Verslo klientų sk.
Registruotų vartotojų sk.

Paslaugos

Kreditingumo ataskaita
Tai profesionalus įmonės veiklos vertinimas, atskleidžiantis įmonės potencialą bei rizikas, parodantis jos praeities patyrimus bei leidžiantis atskleisti ateities perspektyvas.
Kreditingumo ataskaita
Verslo sąsajos
Įmonių verslo sąsajos - tai naujos galimybės Jūsų verslui. Vadovų, akcininkų ir valdybos narių tarpusavio ryšiai, sąsajos su kitomis įmonėmis kaip ant delno.
Verslo sąsajos
Finansinės ataskaitos
Įmonės finansiniai duomenys iš oficialaus ir patikimo šaltinio - vieno mygtuko paspaudimu.
Finansinės ataskaitos
Monitoringas
Jūsų klientų pokyčiai kartu su ryto žiniomis, o išaugę pardavimai verslo pietums. Monitoringo paslauga padės stebėti bei laiku reaguoti ne tik į augančias rizikas, bet ir į augantį pardavimų potencialą.
Monitoringas
PREMIUM Narystė
Tapkite PREMIUM nariu ir sutaupykite iki 40%!
Pasirinkite Jums labiausiai patinkantį planą.
Registruotis

Jau turite paskyrą? Prisijungti

Registruokitės ir naudokitės visais Okredo platformos duomenimis bei sprendimais

PREMIUM 1
599 €*

40 kreditų
Populiariausias
PREMIUM 2
799 €*

100 kreditų
Individualus pasiūlymas
PREMIUM +
nuo999 €*

Itin dideliam užklausų poreikiui

Lietuvos įmonės

NAUJIENOS!Tarptautinės sankcijos – partneris Ondato užtikrins aukštesnę paslaugos kokybę už mažesnę kainą (1 kreditas).|EUROPEAN BUSINESS MASTER 2024 jau startavo. Šis įvertinimas - tai ilgamečio ir sėkmingo verslo standartas.|Jau turite unikalią galimybę nemokamai viešinti Baltijos šalių bei Lenkijos įmonių skolų duomenis.
ĮDOMU!Šiais metais finansines ataskaitas įmonės teikia aktyviau – jau virš 45 000 įmonių pateikė 2023 metų duomenis.